free html templates
Partizan
Partizan Security

Про компанію Partizan

Partizan Security - європейський бренд, створений у 2008 році зі штаб-квартирою в Лондоні (Великобританія). 
Завдяки команді розробників високого класу та постійному впровадженню інновацій компанія займає лідируючі позиції на ринку систем відеоспостереження та безпеки. Торгові представництва зосереджені в Україні, Чехії, ОАЕ а також є власні представництва в 10 країнах Європи, Азії та Близького Сходу,.
Продукція Partizan виготовляється на 12 виробничих майданчиках загальною площею понад 5000 кв.м. Над розробкою програмного забезпечення та інженерних рішень для обладнання Partizan трудиться власний дослідницький центр у Східній Європі, зі штатом понад 100 осіб. Продукція Partizan успішно використовується у більш ніж 60 країнах світу.

company innovation

Синергитична колаборція творців нових технологій

Partizan - це не просто назва, це не тільки компанія. Це синергитична колаборція творців нових технологій які вірять в себе і свій продукт настільки, що створюють сучасні системи безпеки і ламають сформовані ринки та успішно конкурують з величезними корпораціями з мільярдами грошей.
Компанія Partizan розробляє свій софт і виготовляє своє залізо, щоб людям було зручно користуватися системами безпеки. Розробники працюють над тим, щоб включити і запустити їх «з коробки» міг навіть школяр. 
Partizan Security постійно впроваджує інновації. За даними дослідження, яке робили на замовлення компанії, вона входить в топ-3 брендів, які найбільше продають системи відеоспостереження в Україні. Partizan Security успішно конкурує з такими мультімілліарднимі китайськими корпораціями, як Hikvision, Uniview і Dahua.
Partizan - один з лідерів у виробництві систем відеоспостереження 


Partizan є Брендом №1 серед якісного відеоспостереження економ класу

The best mobile video surveillance app

Мобільний додаток Partizan 

В 2019 році фахівці компанії Partizan брали участь у виставці Adria Security Summit яка відбулася в місті Скоп'є (Македонія) - головної події року в сфері безпеки для країн Балканського регіону.
Розробка українських програмістів, мобільний додаток Partizan, перемогла в номінації «Кращий мобільний додаток для відеоспостереження». Міжнародне журі оцінило в ньому європейську якість, високі стандарти безпеки, широкий функціонал, стильний і зручний інтерфейс.
В додаток Partizan швидко і зручно додаються камери і відеореєстратори. Серед додаткових функцій є можливість робити знімки з живого або архівного відео з камери. Через додаток можна управляти поворотним механізмом PTZ-камери, регулювати гучність звуку, який передається з камери.

До уваги клієнтів

Cubic cameras

Асортимент

В асортименті бренду Partizan пропонуються самі затребувані і вдалі моделі відеокамер і відеореєстраторів та готвих комплектів

Partizan home camera

Баланс

Найкращий баланс функціональності, ціни і якості - це результат довгих досліджень, тестування і підбору унікальної компонентної бази

Partizan IP cameras

Конкуренція

Продукція Partizan, в даний час, перевершує конкурентів по універсальності, надійності і
вартості

УНІКАЛЬНЕ КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ

Для хмарного зберігання відеоархіву

1

Простота та зручність

• Хочете знати, чому тисячі людей вибирають Partizan Cloud Storage і чим ми дійсно набагато краще конкурентів? Ми не хитрим і не ускладнюємо.
• Наша технологія максимально зручна, а ціни доступні кожному. Саме тому комплексну пропозицію під назвою Partizan Cloud Storage досі є найкращим в співвідношенні ціна / якість на ринку хмарного відеоспостереження. 

2

Час ніколи не зупиняється і наша запис теж

• Partizan Cloud Storage допоможе не пропустити важливу подію. Ми ведемо запис постійно, 24 години на добу, і просто маркуємо моменти руху для зручного пошуку в архіві.
• Використовуйте також наші мобільні додатки: AppStore та GooglePlay. 

3

Зручна роботи з архівами

• Partizan Cloud Storage веде запис з відеокамер постійно, а не тільки по детекції руху. Система сама знаходить і маркує рух в записаному матеріалі. Таким чином, Ви можете відбирати і дивитися архів тільки з детекцією руху, а можете і повний відеоархів: до і після руху в кадрі. З Partizan Cloud Storage ви гарантовано побачите все!

4

Дивіться з будь точки світу

• Вибирайте план записи під свої завдання, замовляйте послугу відеотрансляції і використовуйте інші можливості сервісу. Насолоджуйтесь життям в повній безпеці. 

Partizan products

Продукти Partizan

Компанія Partizan радує своїх шанувальників лінійкою якісних і прийнятних за ціною IP камер. У модельному ряді присутні внутрішні та зовнішні камери, роботизовані камери, а також камери-кубик, які завоювали популярність серед домашніх користувачів. Моделі камер поділяються на кілька категорій, а саме: камери з роздільною здатністю 5 Мп, 2 Мп і 1 / 1.3 Мп.
Компанія Partizan представляє нову лінійку бюджетних відеореєстраторів Partizan CHD-30S, CHD-68EVH, CHD-116EVH. Відеореєстратори працюють зі стандартом стиснення H.265 і підтримують роздільну здатність: D1, HD1, CIF, QCIF.
Пристрої мають можливість доступу по веб-інтерфейсу. Сам інтерфейс досить зручний, простий і інтуїтивно зрозумілий.


Технології розумного міста

Partizan Security подбає про Вашу безпеку!

в
Partizan Cloud Storage

Хмарний сервіс для камер Partizan 

Partizan Cloud Storage - це сервіс, що дозволяє записувати відео, що працює на хмарних серверах Partizan.
За допомогою даного сервісу можна записувати і переглядати потокове відео з IP камер або аналогових реєстраторів.
Сервіс працює навіть на повільному з'єднанні з Інтернет! Хмарні камери Partizan використовують не більше 1 Мбіт / с з пропускної спроможності мережі.
До хмарного сервісу можна підключити будь-яку кількість камер. Досить вказати скільки днів необхідно зберігати запис з кожної обраної камери, а необхідний обсяг сховищ надасть хмарний сервіс.
Записи на хмарних серверах постійно дублюються, так що ваш архів відеоспостереження не загубиться, в разі виходу з ладу обладнання.

Partizan is quality

 Якість продукції та цінова політика

Нова лінійка обладнання Partizan розроблена по самим новітнім технологіям. При проектуванні камер Partizan, в першу чергу, враховувався досвід проектування і експлуатації систем IP відеоспостереження. Враховувалися кліматичні особливості України, а також вимоги до якості продукції та цінової політики наших постійних клієнтів. Все це яскраво виділяє бренд серед пропозицій конкурентів.
Продукти Partizan - результат довгих досліджень, тестування і підбору унікальної компонентної бази. Кожен виріб проходить три рівні контролю якості. На сьогоднішній день, Partizan є Брендом №1 серед якісного відеоспостереження економ класу.
Partizan IP це відмінний вибір для побудови простих і надійних систем IP відеоспостереження. Завдяки оптимальному співвідношенню ціна / якість, мініатюрним розмірам, простоті установки і обслуговування, дані моделі можуть використовуватися практично на будь-яких об'єктах охорони. 

Optimal solutions Partizan

Partizan Security - надійний партнер!

Компанія Partizan Security надає оптимальні рішення для широкого кола користувачів завдяки високій якості та привабливій ціні.
Найкращим вибором стане продукція Partizan, оскільки ви платите лише за те, що вам дійсно потрібно!
З часом Partizan Security зарекомендувала себе надійним партнером який прагне розвивати довгострокові партнерські стосунки та продуктивні відносини зі своїми клієнтами, встановлюючи нові стандарти щодо ефективності та рентабельності, на єдину вигоду клієнта.
Ми  підтримуємо спілкування, взаємодіємо з нашими клієнтами та завжди пропонуємо рішення, ідеально адаптовані до їх стилю, потреб та вимог. Прихильність професіоналів до Partizan гарантує успіх вашого бізнесу та допомагає нам рости разом.