simple website templates
Hikvision Digital Technology

Hikvision - лідер у виробництві систем відеоспостереження

Mobirise

Про компанію Hikvision

Hikvision Digital Technology Co., Ltd .- китайська компанія. Штаб-квартира компанії розташована в Ханчжоу. Компанія Hikvision - найбільший в світі постачальник продуктів відеоспостереження і готових рішень з відеоспостереження. Будучи заснованої в 2001 році, компанія Hikvision сьогодні забезпечує роботою понад 13 000 співробітників, включаючи науково-дослідний штат в 4000 чоловік.
Основний власник компанії -  Гонконгський мільярдер, Гун Хунцзі, є заступником голови і найбільшим акціонером.
Офіс компанії розміщений в Ханчжоу, Китай. Регіональні філії розташовані в Лос-Анджелесі, Амстердамі, Дубаї, а також офіційні представництва в Індії, Росії, Азії, центр обслуговування в Гонконзі.


Hikvision - провідний постачальник інноваційних продуктів

Головний офіс компанії Hikvision

Бренди, що належать компанії Hikvision

HiWatch - бюджетний бренд, розроблений компанією Hikvision. Відмінною особливістю HiWatch є поєднання конкурентної ціни і високої якості обладнання, яке забезпечується за рахунок висококласних комплектуючих, автоматизації виробничих процесів і багатоступінчастої системи тестування і контролю якості продукції. Лінійка представлена ​​широким асортиментом HD-TVI, IP-камер і відеореєстраторів.
Устаткування HiWatch - оптимальний вибір для проектів з обмеженим бюджетом: його базові функції забезпечують повну відповідність вимогам і нормам безпеки для об'єктів в самих різних галузях.
EZVIZ - новий бренд компанії Hikvision, світового лідера у виробництві систем відеоспостереження. На ринку продукція EZVIZ представлена ​​в трьох категоріях: відеоспостереження, розумний будинок, екшн-камери. Головна особливість - широка лінійка автономних, що працюють без реєстратора камер відеоспостереження. Запис даних в хмарному сховищі, на карту пам'яті microSD.

Системи відеоспостереження щільно увійшли в наше життя

Вже складно уявити наше життя без систем відеоспостереження

Відеоспостереження за домом

Продукти Hikvision

Серед продуктів Hikvision - аналогові відеокамери, IP-відеокамери, гібридні DVR, NVR, автономні DVR, цифрові відеосервери, купольні швидкісні камери. Hikvision запускає камери EasyView 4.0 і мережеві відеореєстратори, щоб допомогти малому і середньому бізнесу максимально підвищити безпеку своїх підприємств.
Для забезпечення швидкого реагування на потреби клієнтів, користувачів та партнерів компанія Hikvision створила одну з найпоширеніших мереж маркетингу в галузі, що включає 44 зарубіжні регіональні дочірні компанії. Продукти Hikvision обслуговують різноманітний набір вертикальних ринків, що охоплюють понад 150 країн, наприклад, бази відпочинку в Філадельфії в США, проект безпечного міста в Сеулі, Південна Корея, гавань Дан Лагерер в Ірландії та Банк Індії.

Відеоаналіз в режимі реального часу

Вимоги до систем безпеки

Сьогодні підприємства малого і середнього бізнесу висувають безліч вимог до систем безпеки. Необхідно в режимі реального часу ідентифікувати загрози та реагувати на порушення периметра, виявляти помилкові тривоги, автоматизувати пошук по архіву і багато іншого. Для вирішення всіх цих завдань була розроблена технологія Hikvision AcuSense, яка володіє не тільки розширеною функціональністю з аналізу відеоконтенту, а й має здатність ідентифікувати об'єкти і події, які не уявляють реальної загрози.
Сьогодні основний акцент у розвитку систем відеоспостереження компанії-розробники роблять на розширенні можливостей відеоаналізу для ефективної роботи з інцидентами і для вирішення бізнес-завдань, а також для поліпшення якості зображення в важких умовах зйомки.

Аналітика в режимі реального часу!

Алгоритм глибокого навчання  - лежить в основі інтелектуальних технологій

Купольна відеокамера

Вдосконалення та розвиток

Будучи лідером світового ринку відеоспостереження, Hikvision постійно прагне до вдосконалення своїх продуктів за рахунок застосування новітніх технологій.
Hikvision вдосконалює основні технології кодування аудіо та відео, обробки відеозображень та пов'язане з ними зберігання даних, а також перспективні технології, такі як хмарні обчислення, великі дані та глибоке навчання.
На перших етапах були вирішені практично всі основні завдання по збору, передачі і накопичення даних. Однак в даний час нові технології відеоспостереження генерують величезну кількість даних в цілодобовому режимі, що є серйозним викликом системам передачі і зберігання інформації. Це явище називають «проблемою великих даних» (Big Data). Аналіз Big Data вимагає залучення технологій штучного інтелекту. Сьогодні цінність технологій полягає саме в зборі, об'єднанні і аналізі даних, що реалізується за допомогою штучного інтелекту та інтернету речей.

Відеоспостереження на морі

Smart-технології на базі нейронних мереж і аналізу великих даних

Ми переходимо в еру проектних рішень, коли використовуються технології штучного інтелекту, коли рішення допомагає не тільки забезпечувати безпеку, але і виконувати якісь бізнес-завдання. 
У числі глобальних трендів ринку безпеки представники зарубіжних компаній назвали розвиток і масштабне впровадження smart-технологій на базі нейронних мереж, обробки і аналізу великих даних, стрімке зростання популярності хмарних рішень. Також з боку замовників можна спостерігати все більший попит на екосистеми для ефективного використання інтелектуальних технологій.
Сьогодні наші споживачі мало цікавляться окремими аспектами безпеки - їм потрібні інтегровані рішення, що складаються з систем контролю доступу, відеоспостереження, охоронної та пожежної сигналізації.


Hikvision подбає про Вашу безпеку


Зловмисники не пройдуть непоміченими!

Віддалений доступ

Система відеоспостереження як необхідність

Відеоспостереження давно вийшло за ворота секретних об'єктів. Камери дивляться на нас на вулицях, парковках, у під'їздах, супермаркетах, офісах, загалом, там де є люди, або їх майно. Зазвичай системи відеоспостереження встановлюються на таких об'єктах:
• Приватні будинки, заміські та дачні котеджи - для захисту свого майна на певній території, та доглядом за дітьми, або пристарілими людьми.
• Приватні гаражі - для захисту свого автомобіля.
• Об'єкти вашого бізнесу: офіси, склади, кафе, бари, ресторани, готелі, аптеки, банки, медичні центри та лабораторії – для підтримання дисципліни серед персоналу, запобігання правопорушень від співробітників, а також для захисту майна і продукції.
• Магазини та супермаркети – для запобігання правопорушень від співробітників, порушників-касирів, відвідуваних покупців та крадіїв, від інших неприємних ситуацій.
• Дитячі садки - для захисту своїх дітей від випадків непедагогічні поведінки вихователів та нянь. Це вигідно і батькам, і керівництву, адже у разі виникнення спорів сторони можуть посилатися на записи з камер. Власники зацікавлені в тому, щоб клієнти були задоволені - це запорука процвітання бізнесу.
• Державні заклади: вокзали, лікарні, освітні та культурні заклади: музеї, галереї, виставки, парки, тощо.