online web builder
Магазин охоронних систем


Запрошуємо Вас в магазин нашої компанії!
Фасад магазина

Про нас

Наша компанія є системним інтегратором спеціалізованих апаратних і програмних рішень в області інформаційних технологій.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ КОМПАНІЇ:
  • Автоматизація обліку та звітності.
  • Системи відеоспостереження.
  • Охоронні системи безпеки.
  • Касові апарати та фіскальна техніка.
  • Ремонт і обслуговування комп'ютерної техніки.
  • IT аутсорсинг.
При необхідності оберіть потрібний Вам напрямок діяльності компанії.

Команда

Компанія «Твій час» - завжди в ногу з часом!

Наша команда розпочала роботу в сфері інформаційних технологій в Могилів-Подільському регіоні з 2001 року.
За багато років роботи ми завоювали довіру тисяч клієнтів і сформували команду висококваліфікованих спеціалістів.
Ми є партнерами компаній: Ajax Systems, Hikvision Digital Technology Co., Ltd., Zhejiang Uniview Technologies Co., Ltd., Partizan Security, Linkos Group, та АЦСК «Україна» і офіційно їх представляємо у нашому регіоні.
Кожен із наших працівників підтримує високий рівень своєї кваліфікації і щорічно проходить відповідну сертифікацію.
Ми завжди ідемо в ногу з часом і пропонуємо лише найякісніші і найоптимальніші рішення.
Наша мета – максимальна ефективність і зручність роботи клієнтів, саме тому найбільший акцент в нашій діяльності ми ставимо на підтримку і супровід наших користувачів.

Інтерв'ю у керуючого магазину

Наші послуги

Установка систем відеоспостереження та систем безпеки «під ключ» - це основний напрямок діяльності одного з підрозділів нашої компанії. 

Наші послуги у сфері безпеки:
  • Установка систем відеоспостереження.
  • Установка систем охоронної та пожежної сигналізації.
  • Установка обладнання і монтаж локальної мережі СКС
  • Продаж готових комплектів та комплектуючих для охоронних систем безпеки і систем відеоспостереження.

Ми виконуємо установку і монтаж цифрових систем безпеки та відеоспостереження для будь-яких організацій, підприємств, малого та середнього бізнесу, фізичних осіб, а також квартир, приватних будинків, дач.

Встановлення датчика руху

Найкращі рішення

Для установки систем відеоспостереження ми пропонуємо обладнання яке добре себе зарекомендувало і є оптимальним з точки зору співвідношення функціоналу та вартості від світових лідерів, провідних постачальників інноваційних продуктів та рішень для безпеки компаній - Hikvision, Uniview.та Partizan.
Ми допоможемо Вам кваліфіковано підібрати найкраще рішення, яке відповідає всім необхідним вимогам до системи безпеки та відеоспостереження на самому надійному обладнанні відомих виробників.
Перегляд зображення з камер спостереження на смартфоні, on - line через Інтернет, допоможе малому і середньому бізнесу максимально підвищити безпеку своїх підприємств, а також приватних володінь.

Встановлення видеокамери

Максимальний захист

Для максимального захисту свого житла, майна, території, бізнесу, та інших приватних володінь - ми пропонуємо найкращий інноваційний продукт - бездротову систему безпеки Ajax від української компанії Ajax Systems.
Ajax - професійна система безпеки зі стильним і функціональним дизайном. 
Обравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист із миттєвою реакцією, стійку до злому та зручну в керуванні охоронну систему.
Фахівці нашої компанії встановлять систему відеоспостереження відповідно до потреб Вашого підприємства. Ми забезпечимо поставку всього необхідного обладнання та проведемо всі необхідні роботи по монтажу, налагодженню та налаштуванню.

Клавіатура keypad Ajax

Наша адреса

Щоб побачити роботу охоронної системи Ajax в дії, або на стенді демонстраційному, потрогати продукт руками на дотик, задати питання та отримати поради чи детальну консультацію, пропонуємо завітати до нашого магазину «Твій час» за адресою: вул. Стависька, 77,
м.Могилів-Подільський, Вінницької обл..
Всі роботи по монтажу та налаштуванню цифрових систем безпеки та відеоспостереження ми виконуємо по Могилів-Подільському, Чернівецькому, та Ямпільскому районах Вінницької області.
Ціна на монтажні роботи розраховується індивідуально і залежить від кількості устаткування, що монтується та периметру території для охорони.
РОБОТУ ВИКОНАЄМО ЗА ОПТИМАЛЬНОЮ ВАРТІСТЮ! 

Наша чудова команда

director

Віталій Коваленко

Керівник

manager_Marina

Марина Стецюк

Менеджер

service_engineer

Віталій Лісний

Сервісний інженер

manager_Irina

Ірина Лісна

Менеджер