free html5 templates
Mobirise
Бажаєте захистити свій дім, майно чи бізнес, звертайтеся до нас!


Ми встановим Вам - охоронну систему Ajax!Найкращий інноваційний продукт!


Ajax - розумна, надійна і блискавична!Хочете знати що відбувається у Вас вдома, в офісі, в магазині або на іншому об'єкті, коли Вас там немає, тоді Вам знову до нас!
Ajax, Hikvision, Uniview - лідери в галузі захисту і безпеки! Для максимального захисту ми рекомендуємо встановлювати охоронні системи безпеки разом з системами відеоспостереження. Система безпеки своєчасно повідомить на мобільний телефон власника про проникнення на об'єкт, а система відеоспостереження використовується для візуального контролю того, що відбувається і фіксації порушень на мобільному телефоні власника.


Ajax - система безпеки максимального захисту!

Зловмисники не пройдуть непоміченими!

Відлякує крадіїв
Запобігає пожежі
Зупиняє потоп
Показує відео з камер

Установка сигналізації Ajax «під ключ»

Для максимального захисту свого житла, майна, території, бізнесу, своїх підприємств, та інших приватних володінь - ми пропонуємо найкращий інноваційний продукт - бездротову систему безпеки Ajax від української компанії Ajax Systems.
В Ajax Systems перетворили складне для розуміння обладнання на максимально зручний, дружелюбний і сексуальний продукт, який хочуть користувачі. Ajax - це професійна система безпеки зі стильним і функціональним дизайном.
Фахівці нашої компанії встановлять Вам охоронну систему безпеки чи систему відеоспостереження відповідно до ваших потреб. Ми забезпечимо поставку всього необхідного обладнання та проведемо всі необхідні роботи по монтажу, налагодженню та налаштуванню.
При необхідності ми виконаємо інтеграцію системи відеоспостереження з охоронною системою безпеки Ajax. Підключені до сигналізації Ajax IP-камери дозволяють спостерігати за майном, людьми та тваринами в вашому домі звідки завгодно - адже віддалене відеоспостереження легко здійснюється за допомогою мобільного телефону, що перетворює Ajax на єдиний центр безпеки.
Ми допоможемо Вам кваліфіковано підібрати найкраще рішення, яке відповідає всім необхідним вимогам до системи безпеки та відеоспостереження на самому надійному обладнанні відомих виробників.

ВСІ РОБОТИ ВИКОНАЄМО ЗА ОПТИМАЛЬНОЮ ВАРТІСТЮ!Ajax - найтитулованіша бездротова система безпеки в Європі


Ajax - своєчасно інформує про виявлення займання, підтоплення або несанкціонованого проникнення

Професійна оцінка

Експертне журі на міжнародних виставках і користувачі щороку відзначають високу якість і надійність систем Ajax. 

30

Популярність


90%

Зручність


100%

Надійність


Ajax зроблено в Україні для всього світу!

Аякс квартира, будинок, дача, гараж

Для приват-
них осіб

Аякс магазин, офіс, аптека, склад, дитчий садок, автостоянки

Для малого бізнесу

Аякс підприємство, фабрика, готель, вокзал

Для великого бізнесу

Аякс школи, відділи освіти, бібліотеки, музеї, адміністрації, фонди

Для держав-
них закладів

Плюси роботи з нами

30

30 хвилин триває монтаж і налаштування
стартового комплекту

100

Технології,  пристрої та виробництво пройшли тести європейських незалежних лабораторій

80

Ajax Systems продає іноваційні системи безпеки
у 80 країн світу

ГАЛЕРЕЯ

Контактна форма

Відгуки наших кліентів

klient_boy.jpg

Нещодавно придбав стартовий набір цієї охоронної системи. Встановлювати досить легко. Все відмінно працює, якісна збірка і виглядає добре. Так само підключив охоронну компанію до сигналізації. Тестував, приїжджають швидко, але перед приїздом дзвонять, що б не було помилкових викликів.

klient_woman.jpg

Купила собі бездротову сигналізацію Ajax. Користуюся близько року. Дуже кльова сигналізація. Не шкодую, що зважилася на цю покупку. Вона працює через інтернет і додаток. Я можу дистанційно через телефон управляти нею. Рекомендую сигналізацію Ajax всім хто турбується про свою безпеку і безпеку свого житла.

klient_man.png

Дуже добре виглядає, якісний пластик та гарно зібраний в цілому. Працює без збоїв. Думаю в майбутньому купити додаткові датчики цієї компанії.
Єдиний невеликий мінус це те, що все таки потрібно непогано витратиться, але я не шкодую про витрачені гроші. Дуже простий у використанні і установці.

Наші контакти

Адреса:

"Твій час", вул. Стависька, 77, м. Могилів-Подільський, Вінницька обл., 24000, Україна