html5 templates
Ajax Systems
Office Ajax Systems

Про Ajax Systems


Заснована Ajax Systems в Києві у 2011 році Олександром Конотопським. Відтоді вона виросла з перспективного стартапу до сучасної міжнародної технологічної компанії зі штаб-квартирою та виробництвом у Києві, яка розробляє та виготовляє бездротові системи безпеки. Має власне виробництво повного циклу. Продукт компанії — комплексна професійна система безпеки Ajax. В компанії сконструювали Ajax з нуля. Об’єднали технології, яких дотепер не існувало, із стильним та функціональним дизайном.
В Ajax об’єднали найкращі компоненти, потужне програмне забезпечення і надійні технології захисту. Завдяки їм тисячі людей у всьому світі спокійно йдуть на роботу, мандрують і бачать приємні сни ночами.

Виробництво Ajax Systems

Технології власної розробки Ajax

Технології власної розробки, пристрої та виробництво пройшли тести європейських незалежних лабораторій та українських організацій, які сертифікують професійні охоронні сигналізації.
Для додаткової стійкості системи шифрують дані, дублюють канали зв’язку, типи з’єднання, способи сповіщення, сервери, які встановили в різних дата-центрах світу, щоб перерозподіляти пікові навантаження.
Українськими системами безпеки Ajax користуються клієнти у 80 країнах світу — від України до Нової Зеландії.
Створені охоронні системи в Ajax Systemsві допомагають людям не турбуватися про те, що грабіжники, раптова пожежа або затоплення завдадуть шкоди житлу або здоров’ю. Вони під надійним захистом Ajax.Ajax - професійна система безпеки 


У Ajax Systems перетворили складне для розуміння обладнання на максимально зручний, дружелюбний і сексуальний продукт, який хочуть користувачі

Налаштування централі Ajax

Захистіть себе та свій дім

Ajax — охоронна сигналізація для квартири, будинку, офісу, яку легко встановити власноруч. Обравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист із миттєвою реакцією, стійку до злому та зручну в керуванні охоронну систему.
Сигналізація Ajax виконує не одну, а одразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в дім забралися грабіжники, з’явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери стеження сторонніх виробників, що перетворює Ajax на єдиний центр безпеки.
Поставити чи зняти з охорони, додати новий датчик, запрограмувати та відрегулювати чутливість — все це здійснюється за пару кліків у мобільному чи web-додатку. 

Задачі охоронної системи Ajax

Які задачі вирішує система безпеки Ajax?

Охоронна система Ajax миттєво реагує і повідомляє про перші ознаки вторгнення, пожежі і затоплення. При цьому сигналізація надійно захищена від саботажу - власник і пульт охорони миттєво дізнаються про спробу глушіння радіосигналу, пропажу живлеання або розкриття датчика.
Підключена до сигналізації камера Hikvision, Uniview дозволяє спостерігати за майном і людьми в вашому домі буквально коли завгодно і звідки завгодно - адже віддалене відео спостереження легко здійснюється за допомогою мобільного телефону. Отримавши інформацію про спрацювання сигналізації, ви тепер маєте можливість негайно подивитися, що ж сталося.
Система працює з датчиками різних типів і призначення (датчики руху, пожежні, розбиття, відкриття, затоплення) в тому числі комбінованими моделями, вуличними і кімнатними сиренами і дозволяє гнучко доповнювати і нарощувати можливості системи охорони.
За допомогою Socket можна управляти технікою дистанційно зі смартфона: вмикати і вимикати освітлення, запускати побутові прилади і кліматичну техніку, автоматично припиняти подачу живлення на електроприлади при постановці або зняття системи безпеки Ajax з охорони.
Дане рішення забезпечує не тільки захист власності, а й дає можливість організувати відеоконтроль за дітьми або літніми людьми, що потребують нагляду. Сподобається такий охоронний комплект і дачникам. Адже що може бути краще, ніж візуально контролювати те, що відбувається на дачі протягом робочого тижня і тим більше в період «консервації» приміщення на довгий зимовий сезон. 

AJAX - це новий рівень захищеності та безпеки!

Три рівні захисту

Перевірка ахисту на мобільному телефоні

1


Режим розумного захисту

Ajax тримає постійний зв'язок із хмарним сервером і в режимі реального часу звітує про свою роботу та загрози на смартфон власника..

2


Режим повного автономного захисту

Ajax визначає загрози та повідомляє про інциденти безпосередньо власнику на телефон у декілька способів.

3


Режим професійного захисту

Ajax звітує безпосередньо на пульт охоронної компанії та надсилає сигнали тривоги одночасно на телефон власника та в охоронну фірму.

Схема Ajax

Як працює Ajax

Інтелектуальна централь Хаб Ajax — головний пристрій сигналізації. За допомогою захищеного радіопротоколу Jeweller централь об’єднує всі датчики та контролює їхню роботу. У разі небезпеки хаб миттєво відправляє СМС, push-сповіщення або телефонує власнику.

   •  Два канали зв’язку — GSM і Ethernet — для відправляння тривог.
   •  До 50 користувачів, які керують сигналізацією.
   •  До 15 годин роботи, якщо зникла електроенергія.
   •  До 100 пристроїв під контролем.

Інновації проти форс-мажорів

1

Технології

Радіозв’язок, шифрування, цифрові алгоритми — усе це створено розумом і руками наших інженерів.

2

Пристрої

Датчики і прилади — це поєднання найкращих компонентів і концептуального дизайну.

3

Застосунки

Сучасній та зручний і потужний софт Ajax Systems, який спрощує керування складною системою.

4

Інфраструктура

Хмарна екосистема з 99,9 % відмовостійкістю, надійністью та просунутим криптозахистом.