salonnet78@gmail.com +38 (067) 541-41-02

Модуль Банківські рахунки

З набуттям чинності Наказу Міністерства фінансів України 426 від 02.04.2012р. Про затвердження Порядку подання повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків у банках та інших фінансових установах до органів державної податкової служби.

З 01 травня 2012 року банки України зобовязані подавати повідомлення про відкриття/закриття рахунків платників податків до органів державної податкової служби в електронному вигляді за допомогою Інтернет-зв'язку із використанням кваліфікованого електронного підпису.

Саме для цього наші фахівці розробили спеціальну конфігурацію програмного комплексу M.E.Doc, яка, відповідно до вимог, наведених у розділах ІV та V вищезазначеного Порядку:

- забезпечить формування та обробку файлів повідомлень, квитанцій та повідомлень-відповідей відповідно до затверджених форматів та вимог ДПС України;

- здійснить підписання і шифрування файлів за допомогою надійного засобу кваліфікованого електронного підпису (сумісного з засобами кваліфікованого електронного підпису, що використовуються в органах ДПС), та відправить їх до ДПС України засобами мережі Інтернет.

КОНФІГУРАЦІЯ СИСТЕМИ Банківські рахунки підтримує роботу посилених сертифікатів відкритих ключів, отриманих в акредитованому центрі сертифікації ключів Україна, що співпрацює з органами ДПС України.

Для полегшення обміну документами з ДПС України програма:

- виконає автоматичний прийом квитанцій та повідомлень-відповідей щодо обробки повідомлень про відкриття/закриття рахунків;

- розмістить їх у зручному для перегляду вигляді.

За результатами Ваших відправлень Ви зможете:
  • провести аналіз, пошук і сортування необхідних документів в реєстрі за будь-яким необхідним реквізитом;
  • побачити повну та актуальну картину результатів прийому та обробки надісланих повідомлень до ДПС України.

Важливо! У відповідності до Порядку подання повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків, відправлення повідомлень до ДПС України проводиться із використанням засобів кваліфікованого електронного підпису. З порядком отримання посилених сертифікатів кваліфікованого електронного підпису Ви можете ознайомитись на сайті АЦСК "Україна".

Застосування цього модуля в системі M.E.Doc дозволить аналізувати і швидко знаходити необхідний документ в будь-який час, а також мати загальну картину щодо обробки відправлених раніше звітів.

Завантажити модуль Банківські рахунки - означає забезпечити швидке оформлення необхідних документів, виключити ймовірність неточностей і помилок, які можливі в зв'язку з людським фактором. Цей ресурс незамінний для будь-якої організації, яка прагне оптимізувати свою роботу.

Призначення конфігурації - Банківські рахунки
Завантажити

Наші продукти
M.E.Doc
Програмний РРО Cashalot
Веб-сервис Сота Каса
Електронний підпис
СОТА
Захищені носії
FlyDoc
ISpro
Звіт Корпорація
Фіскальна техніка
Порядок реєстрації
Касові апарати
Фіскальні реєстратори
Грошові ящики
Витратні матеріали
Сервісне обслуговування
Комп'ютерна техніка
Комп'ютерне обладнання
Наші пропозиції
Сервіс та гарантія
Прайс на послуги
Контакти
(067) 541-41-02
(068) 515-73-30
(096) 554-39-95
(097) 299-49-02
м.Могилів-Подільський, вул. Стависька, буд. 77 Пн - Пт
9:00 - 18:00
(04337) 6-70-72
(067) 541-41-02
Усі права захищені 2016-2018