salonnet78@gmail.com +38 (067) 541-41-02

ISpro - система для управління підприємством та державними органами

ISPRO - СИСТЕМА КЛАСУ ERP

ISpro - система класу ERP (Enterprise Resource Planning System). ISpro - cистема планування ресурсів підприємства, призначена для автоматизації управління великими і середніми підприємствами. Система містить набір готових рішень для автоматизації обліку і управління всіма службами підприємства.

ISpro забезпечує комплексну автоматизацію бізнес-процесів підприємств, цілком відповідає класичній моделі корпоративної інформаційної системи управління підприємством та основним вимогам до таких систем.

Чому варто обрати ISpro?


ВІДПОВІДНІСТЬ
ЗАКОНОДАВСТВУ
Всі вимоги чинного
законодавства враховано

ОПЕРАТИВНІСТЬ
ОНОВЛЕНЬ
Оновлення здійснюються
вчасно і безкоштовно

ПІДТРИМКА
КОРИСТУВАЧІВ
Забезпечення технічної
підтримки у вашому регіоні

Система ISpro - це розвинутий комплекс взаємопов'язаних систем, призначений для бухгалтерського, податкового, кадрового, оперативного обліку. Систему можуть використовувати підприємства різноманітного профілю і форми власності. Система працює в промисловості, в торгівлі, в сфері послуг, в банківській сфері, в бюджетних і комерційних установах.

Що ви отримуєте

  • Автоматизовану управлінську систему світового стандарту ERP
  • Інструмент оптимізації процесів за невисокою ціною
  • 100% українську інтелектуальну розробку
  • Сертифіковану в Україні систему обліку та управління для бюджету та бізнесу
  • Прозорість та контрольованість процесів

ISpro система управління підприємством від А до Я

Система управління підприємством ISpro має модульну структуру. Можливий індивідуальний підбір комплектності для клієнтів.

Основними механізмами управління підприємством є планування і оптимальне управління виробничим процесом. Система ISpro здійснює планування всіх аспектів діяльності підприємства - від завантаження потужностей до реалізації готової продукції. Функції цехового обліку дозволяють здійснювати оперативний контроль виробничого процесу по кожному виду продукції. Управління фінансовими ресурсами, грошовими потоками, задачі логістики (управління закупками, запасами, продажами) реалізовані в системі ISpro. Також реалізовані засоби для розрахунку нормативної і фактичної собівартості. Система ISpro має засоби контролю існуючого стану підприємства та проведення аналізу результатів діяльності підприємства. Контроль стану організації відбувається у режимі реального часу.

Використання ERP системи дозволяє використовувати одну інтегровану програму замість декількох розрізнених. Єдина система може управляти обробкою, логістикою, дистрибуцією, запасами, доставкою, виставлянням рахунків, бухгалтерським обліком, податковим обліком.
Обравши цей програмний комплекс, вже скоро ви зможете оцінити зручність та багатофункціональність ISpro. Адже в одній програмі об'єднані рішення для оптимізації більшості процесів діяльності підприємства: це і система обліку, й інструмент планування фінансів, і програма управління персоналом та взаємовідносинами з клієнтами.

НАШІ КЛІЄНТИ

Керуйте ефективно!


Наші продукти
M.E.Doc
Програмний РРО Cashalot
Веб-сервис Сота Каса
Електронний підпис
СОТА
Захищені носії
FlyDoc
ISpro
Звіт Корпорація
Фіскальна техніка
Порядок реєстрації
Касові апарати
Фіскальні реєстратори
Грошові ящики
Витратні матеріали
Сервісне обслуговування
Комп'ютерна техніка
Комп'ютерне обладнання
Наші пропозиції
Сервіс та гарантія
Прайс на послуги
Контакти
(067) 541-41-02
(068) 515-73-30
(096) 554-39-95
(097) 299-49-02
м.Могилів-Подільський, вул. Стависька, буд. 77 Пн - Пт
9:00 - 18:00
(04337) 6-70-72
(067) 541-41-02
Усі права захищені 2016-2018