salonnet78@gmail.com +38 (067) 541-41-02

СОТА - продукт для всіх, кому потрібна мобільність!

СОТА - ЕЛЕКТРОННА ЗВІТНІСТЬ ОНЛАЙН

Веб-сервіс СОТА - це електронна звітність у вікні Вашого браузеру! Відправляйте звітність в ДФС, Пенсійний фонд, ДССУ, Держстатистику, Держказначейство просто і швидко, а також реєструйте податкові накладні за допомогою СОТА! Підійде як юридичним особам так і фізичним особам-підприємцям.

Веб-сервіс СОТА дозволяє подавати звітність та вести обмін електронними документами онлайн. Все, що необхідно для роботи - це доступ до Інтернету! Звітність можна подавати не лише з офісу, а з будь-якої точки України чи світу.

СОТА - створена для підприємств на будь-якій системі оподаткування, і в першу чергу - для ФОП та юридичних осіб платників єдиного податку.

Придбати СОТА онлайн:

Фізична
особа підприємець
(фоп)
ВІД
500
ГРН/РІК

ПРИДБАТИ
Юридична
особа
неплатник ПДВ
ВІД
1450
ГРН/РІК

ПРИДБАТИ
Юридична особа
на загальній
системі
ВІД
2500
ГРН/РІК

ПРИДБАТИ

СОТА - це завжди актуальні форми звітів та повна відповідність законодавству.

Податкова та бухгалтерська звітність через Інтернет тепер є простою як ніколи. СОТА - це веб-сервіс, користуватись яким зручно та просто, як бухгалтерам, так і підприємцям. Це Ваш надійний інструмент для формування і подання звітів у будь-який момент, отже, він має бути максимально зручним, зрозумілим і доступним. Для цього СОТА отримала інтерфейс традиційного Медку, який добре зарекомендував себе.

СОТА - це безпека, мобільність, свобода!


БЕЗПЕКА
Безпечна
передача даних

МОБІЛЬНІСТЬ
Доступ з
будь-якого пристрою

СВОБОДА
Працює там,
де Вам зручно

Веб-сервіс для бухгалтерів та підприємців СОТА дарує свободу, адже - це і програма для обміну електронними документами, і програма бухгалтерського обліку для ФОП, яка не змушує працювати виключно в офісі. Тому веб-сервіс СОТА придбати можна також з будь-якого пристрою, просто замовивши рахунок на нашому сайті.

СОТА гарантує безпеку і конфіденційність Вашої інформації, оскільки дані шифруються ключами кваліфіклваного електорнного підпису (КЕП) на Вашому комп'ютері і передаються на сервер тільки в зашифрованому вигляді, в якому там і зберігаються, що гарантує можливість доступу до цих даних тільки власникові ключів КЕП, якими були зашифровані дані.

Зручна робота в СОТА

  • Звітність до контролюючих органів: формування та подання
  • Проста система документообігу: створення, підписання та відправка контрагенту
  • Шифрування при передачі інформації
  • Всі необхідні форми для комерційних та бюджетних організацій
  • Простий імпорт з облікових систем
  • Підтримка роботи із захищеними носіями для КЕП
  • Можливість працювати в одному обліковому записі одразу з декількома підприємствами

СОТА є оптимальним варіантом для приватних підприємців, оскільки дозволяє отримати доступ до своїх звітів і даних по підприємству з будь-якого комп'ютера або ноутбука, що має вихід в Інтернет. Також у приватних підприємців порівняно невелика кількість звітів, і тому рідко виділяються гроші на окрему оргтехніку для ведення бухгалтерії і подання звітів, і тут ми бачимо ще одну перевагу - не треба встановлювати програму на комп'ютер, займати місце на жорсткому диску і витрачати ресурси комп'ютера - Вам досить просто відкрити браузер для роботи в програмі СОТА.

СОТА працює з ключами КЕП сертифікаційного центру "Україна", а також з усіма ключами інших акредитованих сертифікаційних центрів (ІДД ДПС - ключі податкової, , Masterkey та ін.).

Найкраща ціна на ринку

Беззаперечний лідер у номінації "ціна/якість"! Найбільший перелік функцій, найстабільніша робота та зрозумілість, що дозволяє керувати доходами навіть не бухгалтеру - все це за ціною від 26 грн/місяць!

Посібник користувача СОТА
Завантажити
Інструкція користувача персонального кабінету СОТА
Завантажити
Памятка користувача СОТА
Завантажити

Наші продукти
M.E.Doc
Програмний РРО Cashalot
Веб-сервис Сота Каса
Електронний підпис
СОТА
Захищені носії
FlyDoc
ISpro
Звіт Корпорація
Фіскальна техніка
Порядок реєстрації
Касові апарати
Фіскальні реєстратори
Грошові ящики
Витратні матеріали
Сервісне обслуговування
Комп'ютерна техніка
Комп'ютерне обладнання
Наші пропозиції
Сервіс та гарантія
Прайс на послуги
Контакти
(067) 541-41-02
(068) 515-73-30
(096) 554-39-95
(097) 299-49-02
м.Могилів-Подільський, вул. Стависька, буд. 77 Пн - Пт
9:00 - 18:00
(04337) 6-70-72
(067) 541-41-02
Усі права захищені 2016-2018