salonnet78@gmail.com +38 (067) 541-41-02Фіскальні реєстратори

Фіскальні реєстратори призначені для автоматизації масової торгівлі - вони забезпечують високу швидкість друку, роботу з великою кількістю товарів і надійну роботу при високій інтенсивності використання. Фіскальний апарат по суті є фіскальним принтером і працює спільно з pos-системою або ПК, а також іншими пристроями: сканером штрих-коду, вагами та ін.

Інноваційні 1-станційні фіскальні реєстратори з КСЕФ (контрольна стрічка в електронній формі).

Фіскальний реєстратор МІНІ-ФП54.01Фіскальний реєстратор Datecs FP-320

Ці моделі оснащені КCЕФ (контрольна стрічка в електронній формі), мають компактні розміри, знижений рівень шуму і електроспоживання, а також економлять до 40% касової стрічки. Ці моделі поставляються з вбудованим модемом для передачі звітних даних в органи ДФС і відповідають всім вимогам фіскального законодавства України, в т.ч. вступаючим в силу з 2015 р.

Основні переваги:
  • Відповідність законодавству, в т.ч. нормам, що набирає чинності 01.01.2015
  • Якість і швидкість друку: в основі лежать брендові принтери світового рівня
  • Функціональність: максимальне врахування специфіки бізнесу + програмні утиліти (конфігурація чеків, звітів, купонів для програм лояльності та ін.)
  • Економічність: споживають менше електроенергії, на 40% менше витратних матеріалів
  • Швидкість і зручність обслуговування: віддалений доступ до реєстратора для налаштування і сервісу
  • Відмінна ергономіка: компактний корпус, низький рівень шуму, адаптація під особливості клієнтів

Як вибрати РРО для магазина?

Вибір РРО, оптимального для автоматизації вашого магазина або закладу, залежить від багатьох чинників. В першу чергу - від масштабу магазина та кількості товарних позицій. У невеликих магазинах і кіосках розумно використовувати касові апарати. Якщо ж магазин має великий асортимент, і для автоматизації робочого місця касира планується використовувати комп'ютер або POS-систему, то правильним вибором буде фіскальний реєстратор, який підключатиметься до робочого місця касира.

Для супермаркетів і гіпермаркетів використовуються виключно фіскальні реєстратори топ-рівня - вони забезпечують швидкісний друк при великому навантаженні, максимальну сумісність з POS-системою, велику кількість позицій в пам'яті та ін., великий запас ресурсу термопринтеру, додаткові функції для дистанційного сервісного обслуговування та ін.

Сумісність з програмами для автоматизації торгівлі (1С та ін.)

Фіскальні реєстратори сумісні з більшістю front-office систем, в т.ч. dPOS, 1C та іншими. Для всіх поширених програм розроблені драйвера. При необхідності інтеграції з фронт-офіс системою власної розробки можлива розробка персонального драйвера.

Переферія та аксесуари

Всі моделі фіскальних реєстраторів можуть доповнюватися індикаторами (великий, малий), грошовими ящиками та ін. Фіскальні апарати підтримують підключення до ПК, POS-систем, ваг, сканерам штрих-коду та іншим периферійним пристроям. Також, у нас ви можете замовити касову стрічку (чекову стрічку, термоленту), як чисту, так і з нанесенням логотипу.

Ви можете придбати у нас вказані фіскальні реєстратори.

Ціну уточнюйте у профільного менеджера: тел. +38 (096) 554-39-95

З питань придбання, реєстрації, експлуатації та укладання договору на сервісне обслуговування фіскальних реєстраторів звертайтесь за тел. +38 (096) 554-39-95


Наші продукти
M.E.Doc
Програмний РРО Cashalot
Веб-сервис Сота Каса
Електронний підпис
СОТА
Захищені носії
FlyDoc
ISpro
Звіт Корпорація
Фіскальна техніка
Порядок реєстрації
Касові апарати
Фіскальні реєстратори
Грошові ящики
Витратні матеріали
Сервісне обслуговування
Комп'ютерна техніка
Комп'ютерне обладнання
Наші пропозиції
Сервіс та гарантія
Прайс на послуги
Контакти
(067) 541-41-02
(068) 515-73-30
(096) 554-39-95
(097) 299-49-02
м.Могилів-Подільський, вул. Стависька, буд. 77 Пн - Пт
9:00 - 18:00
(04337) 6-70-72
(067) 541-41-02
Усі права захищені 2016-2018