salonnet78@gmail.com +38 (067) 541-41-02

ЗАГЛЯНУТИ В МАЙБУТНЄ: В КИЄВІ ПРОЙШЛА МАСШТАБНА ІT-КОНФЕРЕНЦІЯ ФОРСАЙТ 1.9 МАЙБУТНІ


27.05.2019

25-26 травня, в Києві пройшла грандіозна ІT-конференція Форсайт 1.9 Майбутні, яку вже багато років поспіль проводить лідер ринку розробки програмних рішень Linkos Group!

На одній з кращих бізнес-майданчиків столиці, КВЦ Парковий, зібралися лідери ринку з різних областей, стратегічні бізнес-партнери і співробітники - все, хто впроваджує і активно використовує безпаперові технології від Linkos Group.

Головним девізом заходу став вислів Найкращий спосіб передбачити майбутнє - створити його самостійно!. Тож майбутнє з електронним документообігом, де немає місця паперу, завдяки Linkos Group, вже настало.

Національний розробник програмних рішень - компанія Linkos Group впевнена у майбутнє бізнесу та бухгалтерії #Безпареру! Компанія впродовж 19 років власноруч створює програмні рішення для трансформації паперових звітів, первинних документів у цифрові! Тепер в планах компанії оцифрувати фіскальний чек! Це головна місія компанії передбачати та створювати майбутнє, де співробітники мають більше простору для творчих підходів в роботі, завдяки зменшенню рутинних процесів, де компанії можуть ставати більш ефективними, зберігати кошти та цінні природні ресурси! На IT-конференції від Linkos Group розповіли про можливість успішного бізнесу без паперу.

Технологічні рішення від Linkos Group - це інструменти, які допомагають підприємствам ставати лідерами у своїх сегментах та напрямках бізнесу!

Ключова мета нашої конференції - перш за все надихнути. Надихнути клієнтів, надихнути партнерів, надихнути співробітників на те, що ми робимо усі разом - на цифровізацию. З одного боку - натхнення, з іншого - навчання, просвітницька складова. Адже така конференція - прекрасний спосіб розповісти про наші нові продукти, про те, що у нас є, куди ми рухаємося, які у нас перспективи і яке яскраве, успішне майбутнє нас чекає , - зазначила керуючий партнер Linkos Group Олеся Линник.

Щорічно конференція, яку проводить Linkos Group, має свою тему. Цього разу учасникам запропонували уявити, яким буде життя через тисячу років. Заявленої теми відповідав антураж - гостей заходу зустрічали роботи і інопланетні жителі. Цій же темі були присвячені і доповіді, що звучали під час конференції.

Linkos Group - переніс учасників на 1000 років вперед і презентував свої нові проривні розробки.

Так, Олеся Линник розповіла про останні тенденції в підходах до ведення бізнесу. На чільні позиції виходить цінність товарів або послуг для покупця. Відповідно, все, що не створює цю цінність - максимально відсікається. Зокрема, все більше компаній повністю переходять на ведення електронної звітності та електронний документообіг. І тут, як раз, на допомогу українському бізнесу приходить Linkos Group, яка пропонує максимально широкий арсенал продуктів, що дозволяють відмовитися від витратного по грошах і часу перекладання, узгодження, затвердження документів на паперових носіях.

За роки плідної роботи компанії Linkos Group вдалося створити цілу лінійку продуктів, які задовольняють потреби сучасного бізнесу в оптимізації та цифрових змінах: веб-сервіс СОТА - хмарне рішення для підприємців та компаній, модель бізнесу яких потребує гнучкості та мобільності; програма електронного документообігу M.E.Doc - для середнього та великого бізнесу; платформа АPI ПТАХ, що дозволяє об'єднати всіх учасників документообігу та забезпечує єдиний стандарт обміну, перевірки, захисту і транспортування документації. Цими продуктами користуються провідні компанії України - як то Socar, БаДМ, Білла, Епіцентр, ДТЕК, вже практично повністю перейшли на електронний документообіг.

Серед спікерів були представники компаній Soсar, БаДМ, ДТЕК, Епіцентр, Billa. Вони поділилися власним досвідом, розповіли про емоційну готовність співробітників та клієнтів працювати без паперу та про те, як перехід на електронний документообіг пришвидшив бізнес-процеси, зекономив кошти та підвищив ефективність бізнесу.

Програма M.E.Doc, веб-сервіс СОТА і КЕП, розроблені компанією, дозволяють легко і швидко впровадити е-обмін на підприємствах. Програми враховують потреби різних клієнтів - ФОП, малого і середнього бізнесу і великих корпорацій.

Держава підтримує цифрову трансформацію та прагне зробити всі послуги доступними для громадян у режимі онлайн.

Сьогодні повністю звільнити роботу підприємств та державних органів від паперу вже не тренд, а необхідність, - запевняють очільниці Linkos Group Олеся Линник і Олеся Білоусова. Своїми програмними продуктами ми допомагаємо бізнесу ставати більш оперативним та продуктивним. В найближчих планах Linkos Group - впровадження електронного фіскального чеку та електронних транспортних накладних.

І вже традиційно, під час конференції топ-менеджери та провідні розробники Linkos Group презентували свої нові розробки.

На цей раз новинки були спрямовані на те, щоб зробити перехід в цифру максимально зручним і комфортним для всіх - навіть для тих, хто до цього не замислювався про подібний перехід.

У цьому році ми презентуємо наш спільний проект з Київстар Mobile ID, завдяки якому можна буде прямо з мобільного телефону підписати і провести будь-який документ. Наші продукти переходять в смартфони - щоб можна було забезпечити мобільність користувачеві на будь-якій посаді і позиції, - пояснила Олеся Линник.

Так, зокрема, було презентовано проривне рішення в екосистемі СОТА. За словами Анатолія Мартинюка, Product Owner СОТА, компанія задумалася про те, як обмінюватися документами в сервісі з тими контрагентами, у яких немає спеціального програмного забезпечення. Як при отриманні посилки на пошті, так і у випадку з електронним документом, наш потенційний користувач отримає посилання на документ через будь-який зручний йому месенджер - будь то Viber, Telegam або Facebook. За допомогою нової технології менеджер зможе відкрити документ на будь-якому пристрої аж до мобільного телефону, підписати його своїм КЕП - і повернути відправнику. До речі, цю технологію зручно буде використовувати і для внутрішнього документообігу - якщо потрібно, наприклад, щоб документ підписав директор, а він відсутній в офісі, - пояснив Мартинюк.

Перевели розробники компанії в цифру і найважливіший для українського бізнесу документ - товарно-транспортну накладну. Тепер працювати з цим документом можна в рази швидше і зручніше.

Ще одна новація - система E-Receipt (фіскалізація онлайн), доступ до якої в тестовому режимі вже надає всім бажаючим ДФС України

Принцип роботи: касир формує чек, підписує його кваліфікованим електроним підписом і направляє на сервер ДФСУ. Там його перевіряють і якщо все в порядку назад до касира повертається все той же чек, але вже з фіскальним номером і завірений кваліфікованим електронним підписом ДФС. Ніякі спецпристрої при цьому не потрібні. І працювати з цією системою можна на будь-якому девайсі, - пояснив Олексій Цешнатій, Product Owner MEDoc.

Головним сюрпризом для гостей конференції стала презентація спільного з Київстар проекту Mobile ID, що дозволяє зберігати свій кваліфікований електроний підпис прямо на СІМ-карти. Це відкриває для користувачів найширші можливості: від миттєвої цифрової ідентифікації на будь-яких електронних порталах без необхідності вводити паролі - до підписання документів і проведення операцій, що вимагають ідентифікації особи або особистої присутності. Буде корисна в банківській сфері і фінансових установах, при користуванні електронними державними сервісами, в охороні здоров'я, для корпоративних ринків, в сфері надання онлайн-послуг і в освіті. При цьому, отримати можна буде СІМ-карту зі збереженням номера протягом 15 хвилин у відділеннях партнерської мережі магазинів електронних послуг Твій час по всій Україні.

Модерував захід та розважав публіку телеведучий Олександр Скічко. Насичена інформацією, присмачена гумором і пронизана духом майбутнього конференція отримала не менш яскраве завершення. А завершував перший день виступ всесвітньо відомого футуристичного гурту ONUKA.

На наступний день, 26 травня, програма IT-конференції була присвячена найближчим планам компанії. Linkos Group першими почала вести електронну звітність та документообіг в нашій країні, на черзі: е-чек і е-ТТН, адже кращий спосіб передбачити майбутнє - створити його.

Наші продукти
M.E.Doc
Програмний РРО Cashalot
Веб-сервис Сота Каса
Електронний підпис
СОТА
Захищені носії
FlyDoc
ISpro
Звіт Корпорація
Фіскальна техніка
Порядок реєстрації
Касові апарати
Фіскальні реєстратори
Грошові ящики
Витратні матеріали
Сервісне обслуговування
Комп'ютерна техніка
Комп'ютерне обладнання
Наші пропозиції
Сервіс та гарантія
Прайс на послуги
Контакти
(067) 541-41-02
(068) 515-73-30
(096) 554-39-95
(097) 299-49-02
м.Могилів-Подільський, вул. Стависька, буд. 77 Пн - Пт
9:00 - 18:00
(04337) 6-70-72
(067) 541-41-02
Усі права захищені 2016-2018