salonnet78@gmail.com +38 (067) 541-41-02

ВІДКРИТТЯ КРАМНИЦІ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ТВІЙ ЧАС


06.11.2018

6 листопада 2018 року у місті Могилів-Подільський урочисто відкрилась та розпочала свою роботу крамниця електронних послуг Твій час за адресою м. Могилів-Подільський, вул. Стависька,77.

Відкриття крамниці стало справжньою подією. Урочисте перерізання стрічечки, вручення керівництву компанії відзнаки Твій час від творців франчайзинговой мережі, легкий фуршет з шампанським і подарунки клієнтам перетворили перший робочий день на справжнє свято.

І це свято триватиме ще тиждень, запевняє керівник крамниці Коваленко Віталій Владиславович, адже подарунків і пригощань компанія приготувала багато.
У своєму вступному слові керівник крамниці Коваленко Віталій Владиславивич коротко розповів про мережу електронних послуг.

Що на полицях у крамниці?

Відвідавши крамницю Твій час, ви можете придбати програмне забезпечення, отримати кваліфікований електронний підпис (КЕП) або захищений носій.

Найвідомішими серед продуктів у крамницях Твій час є програми для подання звітності M.E.Doc та СОТА, а також кваліфікований електронний підпис АЦСК Україна, який надає документам юридичної сили та дозволяє відмовитися від паперового документообігу.

Акти, рахунки, накладні, договори - все це тепер можна підписувати в електронному вигляді і обмінюватися з партнерами буквально за декілька хвилин, уникаючи тривалих пересилань нашою не занадто швидкою та надійною поштою або витрачаючи кошти на кур'єра. Немає необхідності вчити щось нове - відповідні модулі є у M.E.Doc та СОТА.

Твій час - це своєрідна зона комфорту для підприємців і бухгалтерів де можна не лише придбати програмне забезпечення, але також отримати супровід і консультації, знайти відповіді на цілу низку запитань, що можливо тільки при живому спілкуванні. Більше того, сама затребувана послуга в Твій час - це оформлення кваліфікованого електронного підпису від АЦСК Україна, яку неможливо отримати онлайн. Саме вона наділяє документи юридичною силою і відкриває безмежні можливості цифрового світу для підприємця. Таким чином, магазини Твій час виступають в ролі провідника в такий зручний і економний світ електронного документообігу.

При необхідності можна скористатися спеціально організованим робочим місцем (послуга віддалений офіс) і подати електронну звітність прямо в офісі. Де Ви матимете можливість роботи в комфортній і затишній атмосфері з використанням сучасного устаткування, офісних програм і доступу в Інтернет. Клієнт має можливість відсканувати документи, перевірити електронну пошту, відправити звітність і знайти інформацію в Інтернеті.

Не забули у Твій час і про дрібні електронні послуги, які стануть у пригоді пересічним громадянам. У касі крамниці можна придбати електронні квитки, сплатити комунальні рахунки або поповнити рахунок. До речі, сплатити за електронні послуги можна також на сайті мережі або у мобільному додатку Твій час.

На полицях магазину Твій час у широкому асортименті представлена комп'ютерна техніка. Для наших клієнтів ми пропонуємо: комп'ютери, ноутбуки, планшети, монітори, сервери, телефони, смартфони, Wi-Fi адаптери, мережеве обладнання, сканери, принтери, багатофункціональні пристрої, копіри, та витратні матеріали до них.

Також у нас Ви можете придбати касові апарати або фіскальні реєстратори та укласти договір на їх сервісне обслуговування.

Далі керівник Коваленко Віталій Владиславивич запросив усіх бажаючих завітати до крамниці електронних послуг Твій час.

Відвідувачам було приємно зайти в такий чистий, гарний, світлий офіс сюди насправді приємно заходити. Тут гарний дизайн, дуже гарне оформлення. Ще зі входу клієнти занурювалися в урочисту атмосферу.


Найкращий подарунок несподіваний. Пам'ятаючи про це, співробітники крамниці Твій час дарували подарунки всім відвідувачам.

У Твій час були приготовлені брендовані календарі, парасольки, ручки, чашки, дамські набори, дизайнерські килимки для миші, оригінальні канцелярські куби, цукерки і смачний шоколад. Який саме подарунок отримає клієнт, визначала безпрограшна конкурсна лотерея. Такі сувеніри були приємною несподіванкою для наших клієнтів, отже, додатковим подарунком стали і позитивні емоції!
Створенню гарного настрою сприяла музика, конкурси ведучого, розваги від Шаленої лабораторії і ошатне оформлення фасаду офісу - білі та фіолетові кульки.
Накриті столи з різноманітними стравами від ресторану Шоколад та фуршет з шампанським теж додали гарного настрою усім нашим відвідувачам.

У Твій час приділяють особливу увагу тому, щоб у крамницю було приємно приходити. Атмосфера затишку та турботи не покине Вас протягом всього часу відвідування крамниці. Відчувається, що мережа створювалася з любов'ю до клієнтів, а слоган Твій час - у твоїх руках повністю відповідає її суті.

Ми працюємо для Вас, дорогі наші клієнти!

Наші продукти
M.E.Doc
Програмний РРО Cashalot
Веб-сервис Сота Каса
Електронний підпис
СОТА
Захищені носії
FlyDoc
ISpro
Звіт Корпорація
Фіскальна техніка
Порядок реєстрації
Касові апарати
Фіскальні реєстратори
Грошові ящики
Витратні матеріали
Сервісне обслуговування
Комп'ютерна техніка
Комп'ютерне обладнання
Наші пропозиції
Сервіс та гарантія
Прайс на послуги
Контакти
(067) 541-41-02
(068) 515-73-30
(096) 554-39-95
(097) 299-49-02
м.Могилів-Подільський, вул. Стависька, буд. 77 Пн - Пт
9:00 - 18:00
(04337) 6-70-72
(067) 541-41-02
Усі права захищені 2016-2018