salonnet78@gmail.com +38 (067) 541-41-02

Касовий апарат Екселліо DP-25

Касовий апарат Екселліо DP-25 сертифікований німецьким центром сертифікації PKM Еlectronic GmbH та українським ДП "Укрметртестстандарт". Екселліо DP 25 внесено до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій України. Також в повній мірі реалізовані вимоги оновленого фіскального законодавства України, в тому числі і контрольна стрічка в електронній формі (КСЕФ).

Застосування в Екселліо DP-25 комп'ютерних технологій дозволило отримати пристрій, який наділений надійністю, швидкістю та простотою у користуванні, що має бути притаманно касовому апарату, та широкі функціональні можливості, що притаманні комп'ютерним системам. Широкий спектр функціональних властивостей дозволяють користувачу відчути простоту та зручність у використанні цього пристрою.

Звичайно родзинкою касового апарата Екселліо DP-25 є застосування сучасних комунікаційних технологій, що дозволяє широко використовувати прилад для автоматизації підприємств торгівлі, закладів харчування та сфери послуг.

Комунікаційні можливості:

Стандартний набір інтерфейсів апарата має шість портів підключення: Ethernet - 1 шт, RS-232 - 3 шт, USB - 1 шт, порт грошової скриньки - 1 шт.

 • Ethernet та GPRS. Використання технології Ethernet та GPRS дозволяє надсилати звітну інформацію до органів доходів та зборів без застосування зовнішнього модему.
 • RS-232С. Три порти RS-232С дозволяють підключати: комп'ютер, сканер штрих коду, електронні ваги, платіжний термінал. Вибір підключення того чи іншого пристрою здійснюється через меню апарата.
 • Порт підключення грошової скриньки. Підключення грошової скриньки до апарата значно пришвидшує роботу касира.
 • Пряма робота з платіжним терміналом. Вперше в апараті реалізована підтримка підключення платіжних терміналів. Це дозволяє приймати безготівкові платежі через міжнародні платіжні системи (такі як Visa, MasterCard), не виконуючи зайвих дій. Сума до сплати буде автоматично передана до терміналу, що також виключає ймовірність допущення помилки.

Функціональні можливості:

Оновлена операційна система касового апарата - це спеціалізоване для торгівлі програмне забезпечення з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Це забезпечує комфортну роботу з касовим апаратом. Оновлена операційна система та принципово перероблена архітектура апарата зі збільшеним в 20 разів об'ємом пам'яті дозволяє програмувати до 100 000 товарів, призначати до 4 штрих-кодів на кожен з них та створювати до 5 дисконтних програм.

Програмні продукти для робити з касовим апаратом

 • Програмне забезпечення для сервісних центрів ECR Tool Plus - створене для програмування та зчитування даних з касового апарату та надає широкі можливості для конфігурування, обслуговування та діагностування апарату.
 • Драйвер для роботи з різними програмними продуктами (у тому числі 1С) - дозволяє легко інтегрувати апарат в різні облікові системи.
 • Касовий сервер для управління торгівельними об'єктами - спеціалізоване програмне забезпечення, покликане забезпечити управління апаратами та інтеграцію в облікові системи.

Ергономіка при роботі з касовим апаратом:

 • Інформація про торгівельні операції та товари відображається на яскравому графічному LCD дисплеї. Спеціалізований дисплей касира дозволяє легко переміщатися по чеку - таким чином отримуємо зручну та просту роботу по управлінню чеком. Такий індикатор значно спрощує програмування апарата та допомагає касирові не помилятися при відпуску товару.
 • Професійна клавіатура Екселліо DP-25 зручна у використанні завдяки надійній конструкції, запозиченій у банківської техніки, великим тактильним клавішам, та функціональним поділом на зони. Продуманість розташування клавіш зводить нанівець помилкове натискання їх касиром.
 • Механізм друку апарата має систему швидкого встановлення паперу Easy load (або Drop in), що дає можливість за лічені секунди заправити стрічку.
 • Чекова стрічка розміром 57 мм - дозволяє отримати чек в форматі, що легко читається.
 • Швидку та надійну роботу апарату забезпечує надійний принтер японської компанії Epson зі швидкістю друку 90 мм/с.
 • В апараті реалізована можливість роботи в одній зміні всіх 30 операторів.
 • Апарат дозволяє програмувати до 5 дисконтних програм. Завдяки цьому з'являється можливість випускати власні дисконтні картки для заохочення клієнтів.
 • Меню швидкого доступу. Для зручності касира найнеобхідніші йому функції (прихід товару, контроль залишків, введення коментаря, примусова відправка даних) винесені в окреме меню, доступне безпосередньо з режиму реєстрації продажів.
 • Апарат створює контрольну стрічку в електронній формі (КСЕФ) та відповідає всім заявленим до апаратів з КСЕФ вимогам. Копії чеків та звітів зберігаються в пам'яті апарата та за необхідності можуть бути повторно роздруковані. Розрахунковий термін використання штатного носія - 5 років (з розрахунку 500 чеків/день середній чек на 10 товарів, при роботі 365 днів на рік).
 • Передача даних до Міністерства доходів і зборів може виконуватися як дротовим так і бездротовим зв'язком за допомогою вбудованих мережевої карти Ethernet або GPRS-модему.
 • Апарат оснащений акумулятором Li-Іon 7,4 В ємністю 2000 мA год. При повністю зарядженому акумуляторі апарат здатен роздрукувати більш ніж 1000 чеків.

Сайт виробника: Пример

Ви можете придбати у нас касовий апарат Екселліо DP-25

Ціну уточнюйте у профільного менеджера: тел. +38 (096) 554-39-95

З питань придбання, реєстрації, експлуатації та укладання договору на сервісне обслуговування касових апаратів звертайтесь за тел. +38 (096) 554-39-95

Інструкція користувача Екселліо DP-25
Завантажити

Наші продукти
M.E.Doc
Програмний РРО Cashalot
Веб-сервис Сота Каса
Електронний підпис
СОТА
Захищені носії
FlyDoc
ISpro
Звіт Корпорація
Фіскальна техніка
Порядок реєстрації
Касові апарати
Фіскальні реєстратори
Грошові ящики
Витратні матеріали
Сервісне обслуговування
Комп'ютерна техніка
Комп'ютерне обладнання
Наші пропозиції
Сервіс та гарантія
Прайс на послуги
Контакти
(067) 541-41-02
(068) 515-73-30
(096) 554-39-95
(097) 299-49-02
м.Могилів-Подільський, вул. Стависька, буд. 77 Пн - Пт
9:00 - 18:00
(04337) 6-70-72
(067) 541-41-02
Усі права захищені 2016-2018