salonnet78@gmail.com +38 (067) 541-41-02

ВСЕУКРАЇНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАРТНЕРІВ LINKOS GROUP ТА ТВІЙ ЧАС


08.05.2018

Час твоїх досягнень та нових ідей - саме такою була тема Всеукраїнської конференції партнерів Твій час та Linkos Group, що відбулась у Києві 23 та 24 квітня 2018 року.

Розмова в нестандартному форматі.

Партнери з усієї України щороку із задоволенням беруть участь у Конференції, адже ця комунікація спрямовує партнерів в одному напрямку, допомагає розвиватися та вдосконалюватись. При цьому організатори завжди знаходять нові способи здивувати. Минулого року учасники були вражені місцем проведення конференції - залою міжнародного аеропорту Бориспіль, де завдяки ілюзії польоту та використанню новітніх технологій була розкрита тема розвитку та трансформації, а також останніх розробок у сфері обміну електронними документами.

Здавалося б, що перевершити таку подію неможливо, та цього року Linkos Group знов здивував партнерів, перенісши їх до Планети дитинства! Організатори зробили все, щоб учасники здійснили повне занурення в атмосферу підростаючого покоління. Таким чином в алегоричній формі була розкрита тема теорії поколінь і показано, що серед користувачів програмних продуктів все більше представників молодших, так званих поколінь Y та Z, які мають інакші погляди та потреби. І в Linkos Group знають, як їх врахувати та задовольнити. Ця ж ідея спостерігається і в рекламній кампанії Погляд дитячий на дорослі задачі, де про продукти говорять від імені найменших, діток співробітників компанії.

Назустріч користувачу.

У цій невимушеній атмосфері партнерів ознайомили з останніми новинками, спрямованими на підвищення зручності роботи та безпеки для користувачів.

Зокрема масштабна робота була проведена над комп'ютерною програмою M.E.Doc, в якій спільно із провідними фахівцями із кібербезпеки впровадили заходи щодо створення якісно нового рівня безпеки, в результаті якого програма отримала позитивний висновок державної експертизи у сфері технічного захисту інформації. Наразі розробник продовжує роботу над новими сервісами для користувачів M.E.Doc та над іншими програмними продуктами. Ця робота спрямована на створення продуктів, корисних і багатофункціональних, та в той же час, простих і зрозумілих для користувача.

На конференції були представлені рішення для переходу на обмін документами в електронному вигляді. Зокрема це програма M.E.Doc, що дозволяє працювати з різними первинними документами в електронному вигляді: актами, рахунками, видатковими та товарно- транспортними накладними тощо. СОТА також має функції для електронного документообміну, до того ж цей веб-сервіс дає змогу бути мобільним та працювати не тільки з офісу, а й з будь-якого місця. Спеціально для користувачів поширеної облікової системи 1С розроблено спеціальний модуль FlyDoc, за допомогою якого обмінюватись первинними документами можливо безпосередньо із цієї облікової системи. Розроблено і рішення для інтеграції функцій обміну е-документами і для користувачів інших облікових систем, зокрема ISpro та SAP.

В компанії не бояться змін, адже розуміють, що для створення продуктів майбутнього необхідно впроваджувати все найкраще, що існує сьогодні, та навіть більше - діяти на випередження. Так, еволюціонуючи, змінюючись ззовні та всередині, компанія працює над розвитком своїм, своїх співробітників та партнерів.

Наші продукти
M.E.Doc
Програмний РРО Cashalot
Веб-сервис Сота Каса
Електронний підпис
СОТА
Захищені носії
FlyDoc
ISpro
Звіт Корпорація
Фіскальна техніка
Порядок реєстрації
Касові апарати
Фіскальні реєстратори
Грошові ящики
Витратні матеріали
Сервісне обслуговування
Комп'ютерна техніка
Комп'ютерне обладнання
Наші пропозиції
Сервіс та гарантія
Прайс на послуги
Контакти
(067) 541-41-02
(068) 515-73-30
(096) 554-39-95
(097) 299-49-02
м.Могилів-Подільський, вул. Стависька, буд. 77 Пн - Пт
9:00 - 18:00
(04337) 6-70-72
(067) 541-41-02
Усі права захищені 2016-2018