«СОТА» - ЕЛЕКТРОННА ЗВІТНІСТЬ ОНЛАЙН У ВІКНІ БРАУЗЕРА

«СОТА» – це революційний веб-сервіс для звітності та документообігу. Податкова та бухгалтерська звітність через Інтернет тепер є простою як ніколи.

До Ваших послуг – онлайн-система, у якій можна сформувати та здати звіт у ДФС, ПФУ, ДССУ та інші контролюючі органи, а також здійснити електронний документообіг (обмін первинними документами, адміністрування ПДВ тощо). Мобільність та інтуїтивність веб-сервісу дозволяють проводити навіть складні операції у декілька кліків! «СОТА» створена для підприємств на будь-якій системі оподаткування, і в першу чергу – для ФОП та юридичних осіб платників єдиного податку.

Дивіться різницю між «M.E.Doc» та «СОТА»

«СОТА» – це все, про що Ви мріяли у онлайн-звітності!

«СОТА» - це Ваш надійний інструмент для формування і подання звітів у будь-який момент і у будь-якій точці земної кулі, отже, він має бути максимально зручним, зрозумілим і доступним. Для цього «СОТА» отримала інтерфейс традиційного Медку, який добре зарекомендував себе.

Посібник користувача «СОТА»
Завантажити

«СОТА» (MeDoc - Online) є оптимальним варіантом для приватних підприємців, оскільки дозволяє отримати доступ до своїх звітів і даних по підприємству з будь-якого комп'ютера або ноутбука, що має вихід в Інтернет. Також у приватних підприємців порівняно невелика кількість звітів, і тому рідко виділяються гроші на окрему оргтехніку для ведення бухгалтерії і подання звітів, і тут ми бачимо ще одно перевагу - не треба встановлювати програму на комп'ютер, займати на місце на жорсткому диску і витрачати ресурси комп'ютера - Вам досить просто відкрити браузер для роботи в програмі «СОТА». За допомогою цього сервісу можна подати звіти до податкової інспекції, пенсійного фонду і державної служби статистики, усіх попередніх звітів і квитанцій доступні Вам для перегляду, друку, редагування і копіювання.

Інструкція користувача Персонального кабінету «СОТА»
Завантажити

«СОТА» гарантує безпеку і конфіденційність Вашої інформації, оскільки дані шифруються ключами ЕЦП на Вашому комп'ютері і передаються на сервер тільки в зашифрованому вигляді, в якому там і зберігаються, що гарантує можливість доступу до цих даних тільки власникові ключів ЕЦП, якими були зашифровані дані.

Пам’ятка користувача «СОТА»
Завантажити

«СОТА» працює з ключами ЕЦП сертифікаційного центру "Україна", а також з усіма ключами інших акредитованих сертифікаційних центрів (ІДД ДПС - ключі податкової, Masterkey та ін.).