salonnet78@gmail.com (04337) 6-70-72 +38 (067) 541-41-02

ЯК ПЕРЕДАЄТЬСЯ КОРОНАВІРУС І ЩО ЙОГО ДІЙСНО МОЖЕ ВБИТИ


15.04.2020
Важливо знати!

> * Вірус - це не живий організм, а молекула білка (РНК), покрита захисним шаром ліпіду (жиру), який при поглинанні клітинами слизової оболонки ока, носа або щоки змінює свій генетичний код (мутує) і перетворюється в клітини-агресори, які в подальшому розмножуються.

> * Оскільки вірус - не живий організм, а молекула білка, він не вмирає, а розкладається сам по собі. Час розпаду залежить від:

  • температури;
  • вологості;
  • типу матеріалу, в/на якому він знаходиться.

> * Вірус дуже крихкий; єдине, що захищає його, - це тонкий зовнішній шар жиру. Ось чому будь-МИЛО або миючий засіб є найкращим засобом, тому що піна розщеплює жир (ось чому ви повинні розтирати мило так довго: протягом 20 секунд або більше, щоб зробити багато піни). Після розчинення жирового верхнього шару, молекула білка сама розкладається і розщеплюється. В першу чергу мило відокремлює прилип жиру і інший бруд, що містить вірусні частинки, від наших тканин (рук). Потім вода змиває все це в каналізацію. Який відсоток вірусних частинок фізично руйнується милом точно не знаю, але, швидше за все, це далеко не 99%. Основну роль відіграє саме механічне видалення вірусних частинок при митті рук, а не їх руйнування.

> * ТЕПЛО топить жир! Ось чому так добре використовувати воду вище 25 градусів за Цельсієм для миття рук, ОДЯГУ і всього іншого. Крім того, гаряча вода робить більше піни, і це робить її ще більш дієвою. Але 25 градусів Цельсія для вірусу не страшні. Та й 40 градусів його не особливо лякають. В організмі у нас в середньому 37 градусів, і коронавірус прекрасно виживає. Але тепла вода змиває жир і іншу бруд краще холодної, це факт.

> * Алкоголь або будь-яка суміш зі спиртом більше 65% розчиняє будь-який жир, особливо зовнішній ліпідний шар вірусу.

> * Будь-яка суміш з 1 частиною ВІДБІЛЮВАЧА і 5 частинами води безпосередньо розчиняє білок, розщеплює його зсередини. Хоча безпечна пропорція приблизно в 10 разів менше концентрована, та й наукових підтверджень ефективності такого розчину все-таки немає. Так що, я б не став користуватися цим саморобним антисептиком.

> * ПЕРЕКИС ВОДНЮ по ефективності стоїть після мила, алкоголю і хлору, тому що перекис теж розчиняє вірусний білок, але її потрібно використовувати в чистому вигляді, а це шкодить вашій шкірі і може викликати опік. Краще використовувати спиртові антисептики.

> * Бактерициди НЕ допомагають. Вірус - не живий організм, як бактерії, і не можуть бути вбиті антибіотиками. Але якщо при ускладненнях, коли приєднались бактерії, антибіотик необхідний.

> * НІКОЛИ НЕ трясіть використаний або невикористаний одяг, простирадла або тканину. Незважаючи на те, що вірус приклеєний до пористої поверхні, він дуже інертний і розпадається за 3 години (на тканині і пористих поверхнях), за 4 години (на міді, яка сама антисептик, і деревині, тому що вона відтягує вологу і не дає відшаровуватися і ділитися), за 24 години (на картоні), за 42 години (на металі) і за 72 години (на пластику). Але якщо ви струшуєте матеріал або використовуєте щітку, молекули вірусу плавати в повітрі до 3 годин і можуть осісти на слизової вашого носа і т.д.

> * Молекули вірусу залишаються дуже СТАБІЛЬНИМИ при зовнішньому або штучному холоді, в тому числі створюваному кондиціонерами в будинках, автомобілях і т.п. Їм також потрібна волога, щоб залишатися стабільними, особливо в темряві. Отже, СУХЕ, тепле і наповнена СВІТЛОМ середовище буде руйнувати їх швидше.

> * УЛЬТРАФІОЛЕТ на будь-якій поверхні розщеплює вірусний білок. Наприклад, для дезінфекції і повторного використання маски він підходить ідеально. Будьте обережні, тому що він також розщеплює і шкірний колаген (який теж є білком), що в кінцевому підсумку викликає зморшки і навіть рак шкіри.

> * Вірус НЕ МОЖЕ пройти через здорову шкіру.

> * Оцет НЕ ефективний, тому що він не руйнує захисний шар жиру.

> * НЕ ефективні ні ДУХИ, ні ГОРІЛКА. У них алкоголю менше 65%.

> * LISTERINE - так! Це 65% алкоголю.

> * Чим більше ОБМЕЖЕНИЙ простір, тим БІЛЬШЕ концентрація вірусу. Чим більше простір ВІДКРИТИЙ або природно вентильований - тим вірусів менше!

> * 100 раз сказано, але ми скажемо ще раз: ви повинні мити руки ДО і ПІСЛЯ дотику до слизистих оболонок, осіб, їжі, замків, ручок, вимикачів, пультів, телефонів, годинників, комп'ютерів, столів, телевізору, кнопок, грошей, ключів, брелоків, гаманців і т.д. + До і після туалету (де ваші слизові теж схильні до небезпеки). Молекули вірусу можуть ховатися в мікротріщинах на руках, куди не потрапляє вода при митті. Використовуйте зволожувачі. Чим товщі СЛОЙ ЗВОЛОЖУВАЧА, тим краще. Також позбудьтеся від довгих нігтів, там може ховатися вірус!

Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує для профілактики коронавируса COVID-19 частіше мити руки милом і користуватися антисептиками.

1. Якщо немає в аптеці антисептиків, для приготування 1 літра антисептика знадобляться:

  • 833,3 мл етилового спирту або 751,5 мл ізопропілового спирту;
  • 41,7 мл перекису водню;
  • 14,5 мл гліцерину;
  • 110 мл або 190 мл стерильної дистильованої або кип'яченої охолодженої води відповідно, в залежності від типу застосовуваного спирту.

2. Уникайте контакту із особами з проявами респіраторного захворювання, тримайтеся на відстані не менше 1-2 м від хворих людей.

3. Обмежуйте масові заходи в закритих приміщеннях.

4. Користуйтеся одноразовими масками при необхідності, проводити їх заміну, як тільки вони стануть вологими чи забрудняться.

5. Дотримуйтесь правил респіраторної гігієни (при кашлі та чханні прикривайте рот і ніс серветкою або згином ліктя; відразу викидайте серветку в контейнер для сміття з кришкою і обробляйте руки спиртовмісним антисептиком або мийте їх водою з милом).

6. Рекомендується проводити наскрізне провітрювання приміщень та проведення вологих прибирань із використанням дезінфекційних засобів.

7. Тримайте хворих і здорових людей окремо.

БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!
Наші продукти
M.E.Doc
Електронний підпис
СОТА
Захищені носії
FlyDoc
ISpro
Звіт Корпорація
Фіскальна техніка
Порядок реєстрації
Касові апарати
Фіскальні реєстратори
Грошові ящики
Витратні матеріали
Сервісне обслуговування
Комп'ютерна техніка
Комп'ютерне обладнання
Наші пропозиції
Сервіс та гарантія
Прайс на послуги
Контакти
(067) 541-41-02
(096) 975-15-83
(068) 515-73-30
(096) 554-39-95
(04337) 6-70-72
(097) 299-49-02
м.Могилів-Подільський, вул. Стависька, буд. 77 Пн - Пт
9:00 - 18:00
(04337) 6-70-72
(067) 541-41-02
Усі права захищені 2016-2018