Касовий апарат MINI-T 400МЕ (MINI-T400) с КСЕФ

MINI - T 400МЕ - портативний касовий апарат з контрольною стрічкою в електронній формі і можливістю передачі даних по безпровідних каналах зв'язку (GPRS), що автоматично дає право апарату на первинну реєстрацію за новими вимогами РРО 2015.

Касовий апарат MINI - T 400МЕ має 8-рядковий графічний екран 128х64 з підсвічуванням, надійний механізм друку (SEIKO, Японія), клавіатуру з підвищеною зносостійкістю і вбудовану акумуляторну батарею.

Система команд касового апарату MINI - T 400МЕ максимально наближена до тієї, яка була реалізована в MINI, - 500.02МЕ.

Для MINI - T 400МЕ розроблена програма, яка дозволяє виконувати налаштування і програмування касового апарату через ПК (додавати базу товарів, змінювати базові налаштування та ін.).

Касовий апарат MINI - T 400МЕ дозволяє виконувати операції безготівкової оплати товарів магнітними картами Visa і MasterCard.

Видалене управління і контроль

Підключивши касовий апарат MINI - T 400МЕ до системи видаленого управління і контролю, можна дистанційно стежити за станом справ на торгових точках і контролювати їх роботу. Веб-інтерфейс системи простий і зрозумілий, з ним легко і зручно працювати.

Вбудований GSM/GPRS- модем дозволяє встановити зв'язок з обліковою системою підприємства, передавати і приймати дані. У фоновому режимі, без участі касира, відбувається оновлення цін на товари і пересилка звітів.

На комп'ютер керівника поступає інформація з касових апаратів: зміст кожного чека, підсумкові дані за зміну і інша інформація.

Система видаленого управління і контролю одночасно може обслуговувати десятки і сотні касових апаратів. Вона надійно захищена від втрати інформації і несанкціонованого доступу.

Сфери застосування касового апарату MINI - T 400МЕ

Касовий апарат MINI - T 400МЕ підтримує усі типи оподаткування. Він може використовуватися як для розрахунку місцевих (наприклад, туристичного збору), так і загальнодержавних податків (таких як збір на обов'язкове пенсійне страхування).

Додатково ЭККА MINI - T 400МЕ застосовний в сферах, для яких передбачено подвійне оподаткування: продаж ювелірних виробів, прийом платежів за послуги мобільного зв'язку, в аптеках і тому подібне.

Завдяки своїм компактним розмірам і легкій вазі MINI - T 400МЕ може використовуватися на парковках, ринках, у виїзній торгівлі, таксі і другом громадському транспорті.

Крім того, касовий апарат може застосовуватися для автоматизації робочого місця касира в магазинах по реалізації продовольчих і промислових товарів через роздрібну мережу або інтернет, кафе, аптеках, а також ФОП - платниками єдиного податку 2-ої і 3-ої груп оподаткування.

Портативність

Живлення касового апарату MINI - T 400МЕ здійснюється за допомогою вбудованого Li - Pol акумулятора на 2000 мАч, а гнучкі налаштування енергозбереження дозволяють ЕККА повноцінно працювати більше 8 годин без підключення до мережі.

Портативний касовий апарат MINI - T 400МЕ внесений в Державний реєстр РРО і сертифікований згідно з вимогами до радіоустаткування. Повністю відповідає законодавству України, включаючи закон про РРО 2015 року.

Керівництво по експлуатації MINI - T 400МЕ (версія 4101-6 з КСЕФ)
Завантажити

Ви можете придбати у нас касовий апарат MINI - T 400МЕ

Ціну уточнюйте у профільного менеджера: тел. +38 (096) 554-39-95

Консультації по тел. +38 (096) 554-39-95