Модуль «Банківські рахунки»

З набуттям чинності Наказу Міністерства фінансів України № 426 від 02.04.2012р. «Про затвердження Порядку подання повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків у банках та інших фінансових установах до органів державної податкової служби».

З 01 травня 2012 року банки України зобов’язані подавати повідомлення про відкриття/закриття рахунків платників податків до органів державної податкової служби в електронному вигляді за допомогою Інтернет-зв'язку із використанням електронного цифрового підпису.

Саме для цього наші фахівці розробили спеціальну конфігурацію програмного комплексу «M.E.Doc», яка, відповідно до вимог, наведених у розділах ІV та V вищезазначеного Порядку:

- забезпечить формування та обробку файлів повідомлень, квитанцій та повідомлень-відповідей відповідно до затверджених форматів та вимог ДПС України;

- здійснить підписання і шифрування файлів за допомогою надійного засобу ЕЦП (сумісного із засобами ЕЦП, що використовуються в органах ДПС), та відправить їх до ДПС України засобами мережі Інтернет.

КОНФІГУРАЦІЯ СИСТЕМИ «M.E.DОС Банківські рахунки» підтримує роботу посилених сертифікатів відкритих ключів, отриманих в акредитованому центрі сертифікації ключів «Україна», що співпрацює з органами ДПС України.

Призначення конфігурації - «M.E.Doc Банківські рахунки»
Завантажити
Для полегшення обміну документами з ДПС України програма:

- виконає автоматичний прийом квитанцій та повідомлень-відповідей щодо обробки повідомлень про відкриття/закриття рахунків;

- розмістить їх у зручному для перегляду вигляді.

За результатами Ваших відправлень Ви зможете:
  • провести аналіз, пошук і сортування необхідних документів в реєстрі за будь-яким необхідним реквізитом;
  • побачити повну та актуальну картину результатів прийому та обробки надісланих повідомлень до ДПС України.

ВАЖЛИВО: у відповідності до Порядку подання повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків, відправлення повідомлень до ДПС України проводиться із використанням засобів електронного цифрового підпису. З порядком отримання посилених сертифікатів ЕЦП Ви можете ознайомитись на сайті АЦСК "Україна".

Застосування цього модуля в системі "M.E.Doc" дозволить аналізувати і швидко знаходити необхідний документ в будь-який час, а також мати загальну картину щодо обробки відправлених раніше звітів.

Завантажити модуль "Банківські рахунки" - означає забезпечити швидке оформлення необхідних документів, виключити ймовірність неточностей і помилок, які можливі в зв'язку з людським фактором. Цей ресурс незамінний для будь-якої організації, яка прагне оптимізувати свою роботу.