ПРОГРАМА M.E.DOC ПРАЦЮЄ!

08.07.2017

Шановні коритувачі! Програма "M.E.Doc" працює! Можна реєструвати податкові накладні та подавати звіти до ДФС та ДСС України. Рекомендована версія до використання 10.01.188.

M.E.Doc створив оновлення, що забезпечить безпечну роботу в програмі

Про це повідомила СЕО "IT-експерт" Алеся Білоусова. "Сьогодні ми офіційно передали Кіберполіції оновлення 190, яке прибирає шкідливий код (backdoor) з нашого продукту. Після його перевірки Департамент кіберполіції надасть свої висновки, і я сподіваюся, вже завтра ми зможемо його запустити", - зазначила представник компанії. Згадане оновлення містить підвищений захист від вірусу-шифрувальника.

Нагадаємо, раніше в "IT-експерт" заявили, що компанія створила оновлення, яке, виключає потенційні загрози для користувачів. Але запустити його поки не вдалося, оскільки сервери компанії були вилучені в рамках проведення слідчих дій.

Рекомендуємо змінити електронну пошту для роботи в "M.E.Doc"

Увага! Наполегливо рекомендуємо для подальшої безпечної роботи змінити електронну пошту, яку ви використовували для роботи в "M.E.Doc".

Для того щоб налаштувати іншу поштову скриньку для роботи в програмі, виконайте наступне:

1. Увійдіть у розділ "Адміністрування - Параметри системи - Електронна пошта".

2. У полі "Адреса" введіть нову електронну адресу та у полі "Пароль" вкажіть пароль до електронної пошти.

Зверніть увагу! Поля вводу параметрів серверів для вхідної та вихідної пошти заповняться автоматично для таких найпоширеніших поштових серверів: ukr.net; meta.ua; gmail.com.

1. Після заповнення всіх параметрів електронної пошти перевірте, чи правильно здійснені налаштування. Для цього натисніть кнопку "Перевірити з'єднання".

2. Для збереження внесених змін натисніть "Застосувати".