ФІСКАЛЬНА ТЕХНІКА

Фіскальна техніка (касове обладнання) використовується для передачі звітності в Податкову. Асортимент фіскальної техніки надзвичайно великий та внесений в реєстр. На сьогоднішній день враховуючи зміни у законодавстві усі суб'єкти господарювання, котрі проводять операції з готівкою або безготівково під час товарообігу, наданні послуг повинні використовувати електронні контрольно-касові апарати.

Це обладнання повинне містити фіскальну пам'ять і можливість передавати звітність в електронній формі.

Основним моментом, який повинен слугувати перед покупкою касового апарата або фіскального реєстратора є законодавство, в якому чітко вказано категорії підприємців, які повинні мати РРО.

Найбільшою проблемою, яка виникає серед підприємців - реєстрація фіскальної техніки.

Якщо Ви підпадаєте під реєстрацію, наступним кроком буде обрання сервісного центру. Ми допоможемо підібрати реєстратор розрахункових операцій, який найбільш оптимально підійде для ведення вашого бізнесу. Це може бути касовий апарат або фіскальний принтер. Різниця між ними суттєва, перший працює автономно і розрахований на невелику кількість чеків, а фіскальний реєстратор є елементом POS-системи і його використовують для автоматизації торгових точок і великих мереж.

Придбавши і уклавши з нами Договір на обслуговування, Ви повинні звернутися в Податкову по місцю юридичної адреси.

У нас, Ви можете купити необхідну фіскальну техніку (касове обладнання): касові апарати, фіскальні реєстратори, грошові скриньки, дублюючі індикатори тощо. Ціна у нас найкраща, за умови сервісного обслуговування.

З питань придбання, реєстрації, експлуатації та сервісного обслуговування фіскальної техніки звертайтесь по тел. +38 (096) 554-39-95