salonnet78@gmail.com (04337) 6-70-72 +38 (067) 541-41-02


ЕЦП - перепустка для кожного у цифровий світ!


ЕЛЕКТРОННИЙ ЦИФРОВИЙ ПІДПИС

Акредитований центр сертифікації ключів «Україна» надає послуги органам державної влади, організаціям і підприємствам всіх форм власності, а також фізичним особам по обслуговуванню електронного цифрового підпису (далі ЕЦП).

ЕЦП може використовуватись юридичними та фізичними особами як аналог власноручного підпису для надання електронному документу юридичної сили.

Юридична сила електронного документа, підписаного ЕЦП, еквівалентна юридичній силі паперового документа з власноручним підписом правоздатної особи та печаткою.

З січня 2004 року набрав чинності прийнятий Верховною Радою Закон України «Про електронний цифровий підпис», в якому чітко визначені поняття, сфера використання та юридична сила електронного цифрового підпису.


Придбати ЕЦП онлайн:
ЮРИДИЧНА ОСОБА
146
ГРН/РІК

ПРИДБАТИ
ФОП
104
ГРН/РІК

ПРИДБАТИ

Електронний цифровий підпис - вид електронного підпису, отриманого в результаті криптографічного перетворення набору електронних даних, який додається до цього набору або логічно з ним поєднується і дає змогу підтвердити його цілісність та ідентифікувати підписувача. Електронний цифровий підпис накладається за допомогою особистого ключа та перевіряється за допомогою відкритого ключа.

Електронний підпис - це дані в електронній формі, які додаються до інших електронних даних або логічно з ними пов'язані та призначені для ідентифікації підписувача цих даних.

АЦСК «Україна» пропонує::


НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ
Ваші дані захищені від
підробки та не можуть бути
отримані третіми особами

ЗАКОННІСТЬ
Відповідно до законодавства
України про електронний
цифровий підпис

ШВИДКЕ ОТРИМАННЯ
Отримати цифровий підпис
в крамницях "Твій час"
можна лише за 10 хв.

Власники ЕЦП отримують можливість:

 • Подавати звітність до контролюючих органів
 • Обмінюватися е-документами з партнерами та клієнтами
 • Працювати в різних електронних сервісах

Безпека використання ЕЦП забезпечується тим, що засоби, які використовуються для роботи з ЕЦП, проходять експертизу в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України.

ЕЦП володіє всіма основними властивостями власноручного підпису:
 • засвідчує те, що отриманий документ надійшов від особи, яка його підписала;
 • гарантує цілісність та захист від спотворення і внесення виправлень у підписаний документ;
 • не дає можливості особі, яка підписала документ, відмовитись від зобов'язань, які вона взяла на себе, підписуючи цей документ.
 • Переваги ЕЦП

  Всебічна економія ресурсів та удосконалення бізнес-процесів на підприємстві

  Ведення електроного документообігу на підприємстві істотно зменшує обсяги паперової бухгалтерської документації, економить час співробітників і витрати підприємства, пов'язані з укладанням договорів, оформленням платіжних документів, та їх пересиланням. Документи можуть бути підписані ЕЦП і передані за призначенням протягом декількох секунд.

  Простота і зручність використання

  Використання ЕЦП напрочуд просте і доступне будь-якій людині незалежно від рівня володіння персональним комп'ютером, освіти та роду занять.

  Конфіденційність інформації

  Конфіденційність інформації (неможливість доступу до неї будь-якої особи, що не володіє секретним кодом) забезпечується завдяки надійним крипторафічним перетворенням.

  Безпека інформації

  Безпека використання ЕЦП гарантується тим, що надійні засоби, які використовуються для роботи з ЕЦП, проходять експертизу в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України.

  Можливість ведення електронного документообігу з державними структурами

  Зручність використання одних і тих ж засобів ЕЦП при обміні даними з усіма міністерствами, відомствами, при подачі звітності в будь-які контролюючі органи, що приймають звіти в електронній формі на території України.

  Ведення ділових відносин на сучасному рівні

  Використання ЕЦП значно прискорює проведення численних комерційних операцій, виключає необхідність додаткових зустрічей і багатогодинних переговорів.

  Електронний цифровий підпис - ефективне рішення для всіх, хто хоче використовувати новітні технології та бути успішним бізнесменом. Документи, підписані електронним цифровим підписом, можуть бути передані до місця призначення за лічені секунди. Всі учасники електронного документообігу отримують рівні можливості незалежно від їх фізичного розташування.


  Наші продукти
  M.E.Doc
  Цифровий підпис
  СОТА
  Захищені носії
  FlyDoc
  ISpro
  Звіт Корпорація
  Фіскальна техніка
  Порядок реєстрації
  Касові апарати
  Фіскальні реєстратори
  Грошові ящики
  Витратні матеріали
  Сервісне обслуговування
  Комп'ютерна техніка
  Комп'ютерне обладнання
  Наші пропозиції
  Сервіс та гарантія
  Прайс на послуги
  Контакти
  (067) 541-41-02
  (097) 096-23-01
  (096) 554-39-95
  (096) 949-79-08
  (04337) 6-70-72
  (097) 299-49-02
  м.Могилів-Подільський, вул. Стависька, буд. 77 Пн - Пт
  9:00 - 18:00
  (04337) 6-70-72
  (067) 541-41-02
  Усі права захищені © 2016-2018